Підписано Меморандум про співпрацю з Муніципалітетом м. Вишнян, Хорватія

5 Вересня, 2012

Під час робочого візиту ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького до Республіки  Хорватія був підписаний Меморандум про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Муніципалітетом м. Вишнян, Хорватія, очолюваним мером Анджело Матічем.

Співробітництво передбачає реалізацію таких напрямків як:

• зміцнення контактів, сприяння спільним науковим дослідженням та обміну досвідом у сфері освіти;
  • проведення спільних освітніх та науково-практичних заходів,
  • організація літніх шкіл з удосконалення іноземної мови;
  • розвиток академічного студентського туризму;
  • популяризація заходів з проведення роз’яснювальної роботи і підвищення громадської обізнаності щодо правового забезпечення демократизації публічного управління.

Практичним кроком на шляху реалізації домовленостей стала участь професора Бошицького Ю.Л. у заході, пов’язаному з діяльністю всесвітньо відомої вишнянської Обсерваторії. На заході був присутній Міністр освіти, науки та спорту Хорватії Желько Йованович.

Підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Муніципалітетом м. Вишнян, Хорватія, є новим етапом розвитку співробітництва у сфері ділового співробітництва та створює позитивний імідж України на міжнародній арені у вищезазначеній сфері.