Підписано Меморандум про співпрацю з Університетом національного та світового господарства, м. Софія, Республіка Болгарія

27 Червня, 2012

На запрошення Почесного ректора Університету національного та світового господарства Республіки Болгарія, професора Боріслава Борісова, у місті Софія, Республіка Болгарія, із робочим візитом перебував ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький.
     Під час візиту відбулись плідні зустрічі з ректором Університету національного та світового господарства Республіки Болгарія (УНСГ), професором Статі Статєвим, віце-президентом Асоціації болгаро-української дружби та співробітництва, Послом Республіки Болгарія в Україні (2007-2012 рр). Дімітаром Владіміровим, екс-Президентом Республіки Болгарія Георгієм Парвановим та іншими видатними політичними діячами та відомими вченими.
     Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про майбутню співпрацю між Київським університетом права НАН України та Університетом національного та світового господарства Республіки Болгарія.

Також гостинні болгарські колеги надали професору Юрію Бошицькому нагоду ознайомитись із діяльністю університету, його викладацьким складом, інструментами забезпечення учбового процесу. Адже УНСГ Болгаріі є одним з найбільших та найстаріших вищих навчальних закладів у Південно-Східній Європі, а його історія сягає майже 90 років.
     На сьогодні УНСГ – це сучасна державна вища школа, у якій здійснюється навчання різними методами та на різних рівнях з метою отримання освітньо-кваліфікаційного ступеню «спеціаліст», «бакалавр», «магістр», наукового ступеню «доктор» відповідно до традицій та цінностей болгарської вищої освіти.

Візитна картка Університету національного та світового господарства Республіки Болгарія

УНСГ готує фахівців більш ніж 30 актуальних спеціальностей, серед яких є «Право». Університет пропонує своїм студентам не лише вивчення унікальних дисциплін, які відповідають європейським стандартам вищої освіти, але й надає можливість використовувати у процесі навчання найновітніші технології та ергономічне оснащення, забезпечує економію часу на видання публікацій через використання сучасного видавничого центру.

У рамках співпраці ректор КУП НАНУ, професор Юрій Бошицький, мав честь запросити Почесного ректора Університету національного та світового господарства Республіки Болгарія, професора Боріслава Борісова, та діючого ректора УНСГ, професорам Статі Статєва до Києва у наступному академічному році.

Матеріал підготувала
завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
Єдгарова І.В.