Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Міжнародним центром передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія (Австрія)

14 Листопада, 2010

05 листопада 2010 року ректор КУП НАН України професор Ю.Л.Бошицький з офіційним візитом відвідав Міжнародний центр передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія в Відні (Австрія). Ректор провів зустрічі та переговори з керівництвом цього центру щодо співпраці з КУП НАНУ, а також взяв участь у роботі міжнародного форуму в рамках проекту ЄС – « Правова система та практика на пострадянському просторі»

Під час переговорів з австрійськими правниками було підписано угоду про співпрацю з Міжнародним центром передових досліджень та порівняльного аналізу ЄС-Росія, яку з боку австрійської сторони підписав президент центру професор Ганс-Георг Хейнріх.

Під час зустрічі були обговорені можливі перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем виховання молоді, міжнародних відносин, організації науково-дослідних проектів, координація спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та ін.

Угода була підписана в присутності представників наукових кіл Відня. Також були присутніми учасники конференції – представники юридичної еліти Росії (професор Михайло Краснов), Білорусії (екс–суддя Конституційного суду Білорусії, професор Михайло Пастухов), Грузії (професор Тінатін Кхідашелі), Молдови (професор Олександр Буран), Азейбарджану (доктор права Ільгар Менті) та віце-президент Міжнародного центру правових досліджень та порівняльного аналізу – Людмила Лобова.

Пiд час пiдписання угоди

У своїй промові під час підписання угоди ректор університету Ю. Бошицький зазначив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зобмін досвідом і залучення до спілкування зі студентством відомих в Австрії, зокрема у віденському університеті науковців, яки мають величезний науковий досвід, фахові знання і бажання передати це молоді. З боку австрійської сторони було зазначено, що австрійські правники з задоволенням будуть співпрацювати в рамках науково-дослідницьких програм з КУП НАНУ, та виступати перед студентами вузу з майстер-класами.

Вiзитiвка мiста Вiдень

Пресс – інформ КУП НАНУ