Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Центрально-Європейським університетом м. Скаліца, Словаччина.

18 Серпня, 2014

15 серпня 2014 року на запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького університет з робочим візитом відвідав нещодавно призначений на посаду ректора Центрально-Європейського університета в місті Скаліца (Словачинна), професор Федір Ващук.
   Предметом дискусії під час зустрічі стало поглиблення українсько-словацьких зв’язків у науковій та освітній сфері, а також реалізація спільної  програми подвійних дипломів між  Київським університетом НАН України  та Центрально-Європейським  університетом в місті Скаліца.
   На зустрічі також був присутній представник Міністерства освіти і  науки України, заступник начальника відділу керівних кадрів та заохочень, Сергій Бондарчук.

Отримання двох дипломів дає змогу працевлаштуватися в Україні, Словаччині та більшості країнах світу, а також є унікальною можливістю отримати нові знання та покращити рівень знань іноземної мови, що є необхідним для задоволення сучасних потреб висококваліфікованими юристами та спеціалістами в галузі Європейського права.
   Слід зазначити, що дана угода передбачає не тільки розробку програми спільного подвійного диплому, але і академічної мобільності, академічного туризму,  літніх шкіл та семінарів для студентів, аспірантів, викладачів та докторантів університету.

Прес-центр КУП НАНУ