Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Вищою школою в Сладковічі (Словаччина)

23 Листопада, 2010

Під час ХХІ міжнародної науково-практичної конференції «Перспективні шляхи й напрями вдосконалення освітньої системи у світлі Болонського процесу», яка відбулася 16-19 листопада 2010 року (Україна – Словаччина – Угорщина) ректор університету Бошицький Ю.Л. підписав угоду про співпрацю з Вищою школою в Сладковічі (Словаччина), а також домовився з президентом Академічного товариства ім. М. Балудянського про відкриття представництв цього товариства у м. Києві (Київський університет права НАН України) та у м. Рівному (Рівненський інститут Київського університету права НАН України). Завдячуючи цьому, студенти та викладачі університету та інституту матимуть можливість відвідати ті історичні місця, де працював та викладав М. Балудянський, зокрема, університет у м. Кошице та Віденський університет.