Підписано угоду про співпрацю між КУП НАНУ та Золочивсько міською радою

16 Червня, 2023

Нещодавно ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький перебуваючи в місті Золочеві зустрівся з міським головою паном Ігорем Гриньківим, провів з ним перемовини щодо можливостей у взаємовигідній співпраці в сфері освіти, науки, культури та профорієнтації!

Було знайдено порозуміння по всіх питаннях і підписано Меморандум про співпрацю і партнерство.

І для Золочева і для Київського університету права НАН України взаємодія та підтримка розвитку освітньої та інформаційної діяльності в галузі правознавства є важливою.

Під час підписання Меморандуму обговорили також і можливі напрямки  взаємодії у волонтерській роботі, підвищенні кваліфікації співробітників міської ради та отримання другої вищої юридичної освіти працівниками міської ради у нас в КУП НАНУ.

При підписанні угоди були також присутні керівник Львівської філії КУП НАНУ Юрій Цица, заступник міського голови Ярослав Окрепкий та співробітники ради.

Ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки міської ради та шкіл міста літературу юридичного спрямування, яка останніми роками була видана в нашому університеті!

Дякуємо міському голові Золочева пану Ігореві Гриньківу за зустріч і конструктивну бесіду, за спільну екскурсію містом, яке незважаючи на складність часу, розвивається і є надзвичайно привабливим та гарним.

Прес-Центр КУП НАНУ