Підписано угоду про співпрацю з Ужгородським національним університетом

15 Квітня, 2013

Нещодавно ректор КУП НАНУ професор Ю.Л. Бошицький підписав угоду про співпрацю з ректором Ужгородського національного університету, професором Ф.Г. Ващуком.
   Із Закарпатським державним університетом КУП НАНУ плідно пропрацював понад 10 років, організувавши чимало спільних наукових конференцій, майстер-класів для закарпатських студентів. Було започатковано цикл конференцій «Юридична освіта і наука» на базі Ужгородського Інституту КУП. Також КУП НАНУ сприяв підготовці та захисту дисертацій випускниками ЗакДУ. Багато заходів проходило спільно з Союзом  юристів України. Тому  така плідна співпраця відтепер триватиме і з УжНУ.
   Перш за все співпраця буде стосуватися інтенсивної наукової діяльності, проведення нових наукових конференцій, круглих столів з різних галузей права, зокрема, з конституційного права, питань інтелектуальної власності, екологічного права тощо котрі можуть бути цікаві студентам.
Проводитимуться і різноманітні заходи наукового спрямування спільно із зарубіжними вузами, адже партнерами КУП ж 27 вишів Європи і світу чимало зарубіжних партнерів у УЖНУ. Передбачена і організація заходів молодіжного спрямування, зокрема  відпочинок київських студентів та викладачів вишу на Закарпатті.

Планується привозити на Закарпаття провідних науковців, викладачів для спілкування зі студентами, проведення майстер-класів. Під час підписання угоди розглядалася можливість залучення студентів УжНУ до спільної магістерської програми з міжнародного права університету м. Варна (Болгарія). Враховуючи те, що КУП НАНУ має чисельні креативні проекти  то було б доцільна участь в них ужгородських студентів. Перш за все це заходи в рамках програм «Пізнай свій край», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури для студентської молоді», «Майбутнє України в руках талановитої молоді» та інших креативних проектів КУП.
   Ректор Ужгородського Національного університету професор Федір Ващук зауважив на тому, що багаторічна співпраця з Київським університетом права  сприяла проведенню десятків спільних наукових та освітніх заходів. Ми є співорганізаторами щорічних науково-практичних конференцій з питань інтеграції у європейський освітній простір, біля сотні студентів КУП за цей час побували в Ужгороді і змогли взяти участь у наукових, освітніх та культурознавчих екскурсіях у нашому краї. Спільно з КУП видано вже 7 студентських наукових збірників. Вважаю, що така співпраця піде на користь майбутнім правникам і науковцям, які працюють галузі правознавства».

З нагоди домовленості про співпрацю проф. Ю. Бошицький передав для наукової бібліотеки УжНУ повну бібліотечку видань Київського університету права за 2010-2013 рр. – юридичну літературу з різних галузей права. Це монографії, енциклопедії, наукові вісники та часопис столичного вишу – загалом понад 60 видань.

Прес-служба КУП НАНУ