Підсумки проведення фінального етапу конкурсу «Права людини в сучасному світі: погляд молоді»

27 Лютого, 2017

23 лютого 2017 року в рамках 10-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького» Київський університет права НАН України провів фінальний етап конкурсу наукових робіт ім. В.М. Корецького для учнів 10-11-х класів  на тему: «Права людини в сучасному світі: погляд молоді». Конкурсна комісія у складі: к.ю.н., доцента, проректора з наукової та науково-педагогічної роботи Олени Василівни Чернецької,  к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Тітко Ельвіри Валентинівни, к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  Проценко Ірини Миколаївни, к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Харчука Олександра Олександровича та представника студентства факультету правознавства та міжнародних відносин Олександри Нежурко, заслухали усний захист учнів.

Всі члени комісії відзначили, що представлені наукові роботи були здійснені на високому рівні, що підтверджується актуальністю обраної проблематики, чіткістю та лаконічністю викладення своєї позиції, високим рівнем знань іноземної мови, креативністю у підготовці презентаційних матеріалів.

4 учасників Конкурсу виступили в очних змаганнях з метою висвітлення такої проблематики в сфері прав людини:

1.Арутюнян Каріне Варданівна («Проблема законодавчого врегулювання порядку проведення мирних зібрань») Херсонський академічний ліцей імені О. В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті.
2.Гонта Софія Василівна  («Права людини в сучасному світі. Погляд молоді») Кирнасівська загальноосвітня школа I-III ступенів Тульчинської районної ради Вінницької області.
3.Лехкодух Тетяна Олегівна  («Дотримання прав людини на свободу слова. Порушення в контексті періоду незалежності України») Дубовомахариненцький ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» Козятинської районної державної адміністрації, Вінницької області.
4.Потапов Даніїл Олександрович («Право молоді на працю в Україні в сучасному вимірі світу») Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

Троє учасників були визначені конкурсною комісією як переможці:
І місце – Арутюнян К.В.
ІІ місце – Гонта С.В.
ІІІ місце – Потапов Д.О.

Всі учні були нагороджені дипломами і сертифікатом учасника конкурсу та подарунками від Київського університету права НАН України, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, юридичної фірми «Салком».

На завершення заходу ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України, Юрій Ладиславович Бошицький, зазначив, що пропозиції, які підготували учасники у своїх роботах, є зваженими, науково обґрунтованими та актуальними для сьогодення. Проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Київського університету права НАН України, Олена Василівна Чернецька, зазначила, що висловленні молоддю думки надзвичайно актуальні і відповідають викликам сьогодення.

Адміністрація Київського університету права НАН України
висловлює подяку всім учням за участь у конкурсі
та їх керівникам за відмінну підготовку.

Бажаємо успіхів, натхнення та творчих звершень!