Підтримайте активіста Київського університету права НАН України Максима Хілінського в рейтингу «ТОП – 20: найуспішніші студенти Рівненщини»

9 Листопада, 2012

Вже традиційно видавничий дім «ОГО» до всесвітнього дня студента проводить загальнообласний рейтинг «ТОП – 20: найуспішніші студенти Рівненщини». Участь у даному рейтингу можуть взяти молоді люди, які крім гарного навчання, незважаючи на молодий вік, мають досягнення у різноманітних сферах. Цьогоріч Київський університет права НАН України представляє студент третього курсу Максим Хілінський.
     Максим є заступником голови студентської ради Рівненського інституту Київського університету права НАН України, заступником голови РОМГО «Молоді регіони», помічником депутата Рівненської обласної ради. В червні 2012 року був нагороджений подякою міського голови Рівного за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики Рівного.

Тому давайте підтримаємо нашого колегу, який заслуговує на перемогу!
     Проголосувати за Максима можна за посиланням http://www.ogo.ua/articles/view/2012-11-07/36253.html

радник ректора,
Віта Грицюк