Пізнавальна екскурсія для студентів 1-го курсу КУП НАНУ чарівними місцями Києва

16 Вересня, 2023

15 вересня 2023 року науково-педагогічні працівники, доценти кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права НАН України Ірина Кальмук і Олена Романова організували і провели екскурсію студентам 1 курсу по історичному серцю України – місту Києву. Подорож відкрила багато незабутніх моментів, а основними місцями відвідування стали Михайлівський Собор та Володимирські Гори.

Екскурсія розпочалася з Михайлівського Золотоверхого собору, одного з символів Києва і чарівного прикладу козацької архітектури.

Студенти отримали можливість вивчити історію цього величного храму, де поклонялися великі князі та козацькі герої. Вражаючі фрески та мозаїки спонукали до роздумів про духовність та історичну спадщину.

Наступна зупинка – Володимирські Гори, де знаходиться пам’ятник Володимиру Великому, хрестителю Русі. Студенти тут дізналися про історію Києва з часів князів та Київської Русі. Прогулюючись по горах, вони могли насолодитися чудовими краєвидами міста та Дніпра, а також обговорити історичну роль Володимира Великого в формуванні української нації.

Екскурсія для студентів КУП НАНУ стала не лише чудовим способом провести час разом, а й цінним досвідом освіти та пізнання власної історії та культури. Відвідуючи Михайлівський Собор та Володимирські Гори, вони зрозуміли важливість збереження спадщини та обов’язок розуміти історію своєї країни.

Такі освітні подорожі сприяють культурному розвитку студентів, сприяють патріотичному вихованню, що разом впливає на формування майбутнього української нації.

Прес-Центр КУП НАНУ