Почесні гості КУП НАН України ‒ Євгеній ІМАС та Айхан ОЗДЕМІР

17 Травня, 2024

16 травня 2024 року відбулося позачергове засідання ректорату Київського університету права НАН України, на якому були присутні почесні гості та партнери нашого закладу вищої освіти, зокрема ‒ Айхан Оздемір ‒ меценат, волонтер, президент компанії «YES GROUP». Айхан Оздемір, громадянин Туреччини, його компанії вже тривалий час працюють в Україні, проте, з початком війни, всі бізнес-процеси були зупинені і тривалий час його діяльність була спрямована виключно на допомогу українському народові, ця діяльність продовжується і зараз. Зокрема, підприємство «ЄС ГРУП ЕКСПОРТ-ІМПОРТ КО», в свій час займалося вантажними перевезеннями та імпортом товарів, але з моменту вторгнення російської армії в Україну, безкоштовно надавало всі свої транспортні засоби для перевезення різних вантажів, необхідних для оборони Києва, активно брало участь у ліквідації наслідків збройної агресії в місті Ірпінь. Айхану Оздеміру особисто вдалося провести евакуацію дітей та жінок із Харкова, Миколаєва та інших міст. 680 жінок з дітьми він розселив у власному готелі «PULLMAN», діти та жінки перебували в Туреччині тривалий час на повному забезпеченні. У цьому році на відпочинок до Туреччини, за рахунок фірми бізнесмена, було відправлено більше п’ятисот дітей військовослужбовців, які захищають на фронті Україну. Було здійснено поставку в Україну більше 500 одиниць генераторних установок діапазоном потужності від 5 до 2000 кВт., та забезпечена безкоштовна передача електрогенераторів для військових частин та військових підрозділів на лінії зіткнення.

На запрошення ректора КУП НАН України Юрія Бошицького, на засіданні ректорату КУП НАН України також був присутній не менш поважний гість та партнер університету ‒ ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, доктор економічних наук, професор, Заслужений економіст України Імас Євгеній Вікторович, який виступив перед присутніми з інформацією про здобутки очолюваного ним університету в галузі кіберспорту та напрацювання і пропозиції щодо використання цих здобутків для реабілітації військовослужбовців ЗСУ а також інших осіб, що постраждали внаслідок вторгнення держави-окупанта на територію нашої країни та отримали інвалідність.

У ході зустрічі виникла жвава наукова дискусія, зокрема з питань використання штучного інтелекту в освітній, науковій та медичній галузях, залучення коштів меценатів для впровадження в життя цих напрацювань.

Слід відмітити, що Київський університет права НАН України все частіше стає площадкою для проведення ділових зустрічей та знайомств представників різних галузей, ‒ волонтерів, благодійних організацій, бізнесменів, освітньої та наукової еліти України задля сприяння досягненню спільної мети ‒ забезпечення якнайшвидшої перемоги України над агресором і мінімізації та подолання шкідливих соціально-економічних наслідків від військових дій на території нашої держави.

Разом ‒ до перемоги!

Прес-Центр КУП НАНУ