Почесних професорів КУП НАН України Герберта Шамбека та Богуслава Банашека нагороджено орденами Союзу Юристів України

14 Грудня, 2011

12-13 грудня 2011 року в приміщенні Київського університету права НАН України, відбулась урочиста церемонія присвоєння звання «HONORIS CAUSA” видатним діячам науки і політики, а саме:
   Герберту Шамбеку (Австрія)- Президенту австрійського парламенту 1988, 1992-1997 років, Почесному доктору права Папського католицького університету Чилі в Сантьяго де Чилі (1992 р.), Почесному доктору права в католицькому університету Америки в Вашингтоні, штат Колумбія (1995 р.), Почесному доктору права Карловського університету в Празі (1998 р.), Почесному доктору права у Вроцлавському Університеті (2000 р.), Почесному доктору Міжнародної академії філософії (IAR) в Ліхтенштейні (2002 р.), Почесному доктору богослов’я Папського богословського факультету в Університеті Бреслау (2002 р.), Почесному доктору юридичних наук в Університеті Пітешті (2006 р.), Почесному доктору Академії наук Болгарії (2010 р.) та  Богуславу Банашеку (Польща)- Директору Інституту Конституційного права Вроцлавського університету, Раднику Омбудсмена Республіки Польща, Президенту Законодавчої ради при прем’єр-міністрі.

Крім того, закордонні гості провели майстер-клас для студентів, викладачів та співробітників університету, на якому висвітлювались наступні теми: “Сутність демократичної Конституції” та “Передумови перегляду Конституції в демократичних державах”
      Після лекцій відбулась дискусія, в якій студенти Київського університету права НАН України мали нагоду поставити свої запитання професору  Герберту Шамбеку і Богуславу Банашеку та отримати  на них цікаві та змістовні  відповіді.

Наприкінці зустрічі, з привітальним словом виступив Голова Союзу юристів України, професор Київського університету права НАН України Євдокимов В. О.
    Герберта Шамбека було нагороджено орденом “Верховенств права” Всесвітньої асоціації юристів, а Богуслав Банашек, отримав звання “Міжнародного члена Союзу юристів України”.

Союз юристів України висловлює щиру подяку ректору Київського університету права НАН України, заступнику Голови Союзу юристів України, Бошицькому Ю. Л. за плідну та бездоганну працю, за високий рівень підготовки студентів, за сприяння у проведенні заходів, спрямованих на обмін досвідом та встановлення дружніх стосунків з закордонними колегами.