Поглиблення співпраці КУП НАНУ з компанією «Плагіат», представництвом польської компанії Plagiat.pl.

22 Лютого, 2018
    22 лютого 2018 року на запрошення  ректора Ю. Бошицького  КУП НАНУ відвідали представники компанії Plagiat.pl: директор ТОВ «Плагіат», к.т.н. Олександр Стрямець (м. Львів) та виконавчий директор компанії Plagiat.pl Алі Тахмазов (м. Варшава).

Присутніми на заході також були представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України: вчений секретар Михайленко О.В., професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін, к.і.н. Іванов В.М., доцент кафедри галузевих правових наук, к.ю.н. Рассомахіна О.А. та представники студентського активу університету.

plag.jpg

plag1.jpg

plag2.jpg

Компанія Plagiat.pl, міжнародним брендом якої є StrikePlagiarism.com, була заснована у червні 2002 року з метою надання допомоги викладачам, які боролися з «чумою» плагіату у вишах. Як результат, виникла  Антиплагіатна Інтернет-система Plagiat.pl, яка стала потужною відповіддю поширеній проблемі використання студентами методу «copy/paste» у своїх дипломних роботах і дисертаціях.
    На сьогодні компанія є лідером у своєму сегменті на ринках Польщі та Румунії, активно працює в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Німеччині та Колумбії під брендом StrikePlagiarism.com.
    Алі Тахмазов зазначив, що представлена ним Інтернет-система StrikePlagiarism.com, перш за все, призначена для перевірки оригінальності текстів, які представляють аспіранти та студенти перед захистом своїх бакалаврських та магістерських дипломних робіт. Крім того, програмний продукт використовується іншими державними і приватними установами, які прагнуть захищати власні авторські права. Даний програмний комплекс автоматично перевіряє автентичність тексту та має простий і зручний для користування інтерфейс.
    В ході зустрічі представники компанії мали нагоду обговорити сучасні вимоги, які висуваються перед вищими навчальними закладами України та світу, а також роль і місце процесу виявлення та запобігання поширення плагіату в рамках захисту та підвищення якості освіти.
    Зустріч з керівництвом компанії Plagiat.pl викликала зацікавленість представників педагогічного складу, студентів старших курсів та магістрів КУП НАН України.
    Зустріч пройшла у діловій та дружній обстановці, сторони обмінялися ідеями та домовилися про підписання Меморандуму про співробітництво.