Поглиблення співпраці КУП НАНУ з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України

16 Травня, 2009

В рамках співпраці КУП НАНУ з Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України 16 травня в приміщенні університету відбулася зустріч ректора професора Ю.Бошицького з лідерами ради С.Бігуном та О.Клименком.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості , щодо участі Київського університету права НАН України в організації форуму молодих юристів України, який відбудеться 29-30 травня 2009 року. Перший день форум відбуватиметься у Міністерстві юстиції України, а другий день на базі КУП НАНУ чи то в університеті, чи то в залі НАНУ.

Було також узгоджено план заходів, який передано Міністру юстиції України М.В.Оніщуку.

Форум молодих юристів України – непересічна подія, що без сумніву приверне увагу громадськості та юридичної еліти України.