Поглиблення співпраці між КУП НАНУ та Мукачівським аграрним коледжем

7 Листопада, 2023

7 листопада цього року відбулася зустріч керівника структурного підрозділу КУП НАНУ – Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи (м. Ужгород) Івана Ващинця з директором Мукачівського аграрного коледжу Юрієм Садварі та завідувачем відділення правознавства цього коледжу Сергієм Соскідою. Під час зустрічі обговорювалися можливості для подальшого поглиблення співробітництва між цими навчальними закладами. Зокрема, були досягнути домовленості про проведення науково-педагогічними працівниками Київського університету права відкритих занять і майстер-класів для студентів Мукачівського аграрного коледжу, а також заплановано спільне проведення таких наукових заходів як спільні дослідження у правовій сфері, науково-практичні конференції, круглі столи тощо. Учасники зустрічі домовилися про проведення відповідних заходів вже у найближчий час і погодилися з необхідністю подальшого проведення подібних зустрічей, у т.ч. за участю ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького.

Прес-Центр КУП НАНУ