Поглиблення співробітництва з Юридичним факультетом Ужгородського національного університету

15 Жовтня, 2024

У рамках робочої поїздки до Науково-консультативного центру КУП НАНУ в м. Ужгород ректор проф. Юрій Бошицький і керівник Центру доц. Іван Ващинець провели зустріч з деканом Юридичного факультету УжНУ проф. Ярославом Лазуром. Під час зустрічі обговорювалося широке коло питань щодо поглиблення співробітництва між навчальними закладами. На реалізацію цілей та завдань академічної мобільності було досягнуто домовленості про подальший обмін практиками та досвідом в освітній сфері, включаючи викладання і стажування.

Крім того, керівники погодили спільну організацію науково-практичної конференції, присвяченої актуальним проблемам права на сучасному етапі розвитку Української держави.

Перспективною сферою співпраці були визнано спільні наукові дослідження та взаємні публікації науковців у часописах, що видаються в обох університетах. Згідно з досягнутими домовленостями керівників студенти, аспіранти та викладачі матимуть змогу публікуватися у партнерських виданнях на пільгових умовах. Ураховуючи існуючі напрацювання для науковців обох університетів існують широкі можливості щодо видання спільних монографій і підручників з різних галузей і питань права.

На завершення учасники зустрічі домовилися про постійне підтримання зв’язку між університетами.

Прес-Центр КУП НАНУ