Практичне заняття із використанням трансляції судового засідання

14 Березня, 2018
    Викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України, Лебідь Віталія Павлівна, провела практичне заняття із використанням трансляції судового засідання зі студентами 2 курсу.
    Використання судових трансляцій у освітньому процесі дозволяє наблизити студентів до практики і дає їм змогу відчути себе юристами у судовому засіданні.
    Для проведення заняття використовувався відеозапис, розміщений на каналі «Судова влада» на сайті youtube.com.

zan1.jpg

zan2.jpg

Метою заняття було ознайомлення студентів із основами цивільного процесу шляхом аналізу відеозапису трансляції судового засідання.
    У ході заняття студенти проаналізували правовідносини, які були предметом судового розгляду, ознайомилися із етапами судового засідання, визначили сторони у справі їх обов’язки та права, охарактеризували позиції сторін та їх аргументацію.
    За результатами перегляду та аналізу засідання студенти визначити принципи судочинства, стадії судового розгляду та коротко їх охарактеризувати, зазначити правила поводження у судовому засіданні.
    У ході спільної дискусії студенти обговорили з викладачем  питання гласності та відкритості судового засідання, принципу незалежності та безсторонності суду, рівності сторін.
    Загалом, практика використання судових трансляцій для підготовки майбутніх фахівців у галузі права сприятиме підвищенню їх професійності.

zan3.jpg