Представники КУП НАН України в День Святого Миколая привітали особливих дітей зі святом та вручили цікаві подарунки!

11 Грудня, 2023

Відомо, що з юних літ Миколай був надзвичайно побожною дитиною, завжди сердечно піклувався про вбогих та нужденних, допомагав хворим, утішав їх і цілком закономірно, що згодом він обрав для себе саме духовний шлях. Він успадкував від батьків величезне мирське багатство, яке згодом роздав бідним і нужденним, але найбільший спадок від батьків він отримав не матеріальний, а духовний, який все своє життя він щедро роздавав всім оточуючим і з часом цей духовний спадок тільки зростав, примножувався та плодоносив добром.

Сьогодні з ім’ям Миколая пов’язані традиції – давати допомогу та стипендії в школах, дарувати дітям у надвечір’я Дня Святого Миколая подарунки. Адже коли ми даруємо – то отримуємо взамін приємність для нашого серця, для нашої душі. Святий Миколай був прикладом християнського життя, на практиці прагнув реалізувати подвійний аспект християнської любові – Бога та ближнього і робив це так, як написано в Євангелії.

Очевидно, саме тому представники КУП НАН України в День Святого Миколая та Міжнародний день людей з інвалідністю відвідали Клуб творчості дітей та молоді з інвалідністю «Дивосвіт» у м. Ірпінь  разом із директором Благодійної організації “Благодійний фонд “Всеукраїнська волонтерська спільнота «Для українців» Альоною Назаренко та  секретарем Ірпінської міської ради Анжелою Макеєвою.

В цей святковий день для вихованців “Дивосвіту” було проведено цікавий майстер-клас по виготовленню веселого сніговика, подаровано пенали з ручками, простими та кольоровими олівцями, фломастерами, розмальовками та іншим шкільним приладдям, а бібліотечка клубу поповнилась новою дитячою художньою літературою і розмальовками! Діти були неймовірно радісними та щасливими, адже окрім подарунків вони отримали тепле спілкування та особливо цінний та вагомий подарунок – увагу до себе! Сьогодні збулися їхні мрії!!!

Варто зазначити, що завдяки спільним прагненнями створити дітям свято та об’єднавши наші зусилля, свято Дня Святого Миколая стало ще більш цікавішим, вкрай насиченим і вельми подарунково-смаколиковим!

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам КУП НАН України, які долучились до формування «кошика подарунків» для «дивосвітніх дітей», а саме: студентам, аспірантам, науково-педагогічним працівникам, керівництву та всім добродіям!

Прес-Центр КУП НАНУ