Представники КУП НАН України взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека, екстремізм, тероризм»

29 Квітня, 2015

23-24 квітня 2015 р. у Львівському університеті бізнесу та права відбулася ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека, екстремізм, тероризм», співорганізатором якої виступив Київський університет права НАН України.

У роботі конференції взяли участь представники наукової спільноти та практики багатьох країн, у тому числі, Німеччини, Словаччини, Польщі, України. Зокрема, Гюнтер Любке, ректор коледжу ББС з міста Клоппенбурга (Німеччина); Отто Штаммерманн, проректор коледжу ББС з міста Клоппенбурга (Німеччина); Юліуш Півоварський, ректор Вищої школи індивідуальної та публічної безпеки «АПЕЙРОН» у м. Кракові (Польща); Йозеф Затько, генерал-лейтенант ICOCRIM, директор Східноєвропейського агентства розвитку освіти (Словаччина) та ін.

Учасникам конференції вітальне слово надіслав ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький.
     Делегацію від Київського університету права НАН України представляли доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Ващук Б.Л. та керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України (м. Львів) к.ю.н. Андрусів У.Б., яка детально розповіла про діяльність Центру.
     Учасники конференції обговорили актуальні питання безпеки і запобігання тероризму в Україні та світі, обмінялися практичним досвідом і теоретичними напрацюваннями у цій сфері.