Представники КУП НАНУ провели профорієнтаційну зустріч у Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права

25 Січня, 2012

24 січня 2012 року у рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України (КУП НАНУ) та Бердичівським коледжем промисловості, економіки та права (БКПЕП) за дорученням ректора, професора Бошицького Ю.Л., делегація у складі проректора з навчально-методичної роботи Глух М.В., завідувача кафедри кримінального права та процесу Тростюк З.А., керівника практики спеціалізації «Суд. Прокуратура. Адвокатура» Бокоча І.М.  та представників Студентського Парламенту – Плавинської Марти та Новак Ірини, провела профорієнтаційну зустріч зі студентами випускного курсу відділення правознавства БКПЕП. У зустрічі взяли участь директор коледжу Ольшевський В.С., завідувач відділення правознавства Посудевський В.Ц. та педагогічні працівники.

Під час зустрічі представники КУП НАНУ презентували діяльність університету, розповіли про особливості правил прийому у 2012 році для випускників БКПЕП та акцентували увагу на тому, що випускники БКПЕП стають кращими студентами КУП НАНУ і підтверджують отримані в Бердичеві знання за фахом на належному рівні.

Студентів БКПЕП цікавила детальна інформація про соціально-побутові умови, які створені в КУП НАНУ для студентів, про міжнародні зв’язки, культурно-масову та спортивну роботу. Відбулося жваве обговорення проблем застосування інноваційних технологій навчання, які використовуються в КУП НАНУ та знайшли підтримку серед студентства, зокрема, майстер-класів відомих науковців та громадських діячів, спільних магістерських програм тощо.

Розповідь представників Студентського Парламенту про діяльність цього органу студентського самоврядування в КУП НАНУ супроводжувалася яскравою презентацією і викликала найактивніше обговорення, наслідком якого стали домовленості про підписання угоди про співпрацю між органами студентського самоврядування двох навчальних закладів.