Представники КУП НАНУ прийняли участь у заходах, присвячених Міжнародному дню студентського спорту

20 Вересня, 2023

20 вересня 2023 року студенти КУП  НАНУ та викладачі кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін  Олена Романова та Володимир Павлов долучились до спортивних заходів, присвячених Міжнародному дню студентського спорту.

Рішенням 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 2015 року саме 20 вересня оголошено Міжнародним днем студентського спорту.  В світі свято відзначається з 2016 року, в Україні – з 2017 року.

Святкування Міжнародного дня студентського спорту 2023 року проходить одночасно в усіх областях та столиці України, де у закладах вищої освіти, на стадіонах, у спортивних залах проводяться показові виступи студентів, спортивні змагання, презентації видів спорту та рухових активностей, нагородження переможців та призерів змагань різного рівня.

Метою свята є започаткування нових форматів залучення студентів до фізичного виховання, проведення всеукраїнських флешмобів з виконання спортивних вправ.

Заходи проводяться на високому організаційному рівні, за результатами монтується відеоролик, що висвітлюється в ЗМІ і направляється до Міжнародної федерації університетського спорту (FISU) для розміщення на офіційній веб-сторінці.

Кожного року студенти виявляють зростаючу зацікавленість до святкування Міжнародного дня студентського спорту. З усієї України до участі в спортивних заходах доєднались майже 46 000 студентів з 278 закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Вказаний захід очолили почесні гості:

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, Міністр освіти та науки України Оксен Лісовий, заступник Міністра освіти та науки України Андрій Вітренко, народний депутат України, президент Федерації пляжного волейболу Ігор Молоток, ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України Євгеній Імас, Президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Активну участь у спортивних рухових активностях прийняли студенти  першого та четвертого курсів Київського університету права НАН України:

Павлик Анастасія – змагання з бадмінтону;

Григоренко Данііл та Черненко Назар – змагання зі стрільби;

Ярощук Артем і Таранець Богдан – змагання з футболу;

Вихристенко Віталій з командою взяли участь у кіберзмаганні.

Представники університету отримали не тільки сертифікати учасників спортивних заходів але й масу позитивних емоцій та цікаву фотосесію на згадку про святкування Міжнародного дня студентського спорту.

Прес-Центр КУП НАНУ