Представники КУП НАНУ взяли активну участь у роботі IX Всеукраїнської школи судочинства

8 Квітня, 2015

3 та 4 квітня 2015 року у межах роботи Наукового товариства,  студенти Київського університету права НАН України – Бондар В., Погребна Ж., Полінська Д., Буфан В., Поліщук Б., Бондар В.,  взяли  активну участь у роботі IX Всеукраїнської школи судочинства, що проводилась Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Міністерством юстиції України, Європейським Університетом, Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Доповідачами на ІX  Всеукраїнській школі судочинства  були:

• Марчук Наталія Олегівна – суддя Вищого спеціалізованого суду України;
  • Шаповалова Ольга Анатоліївна – суддя Верховного суду України у відставці, головний науковий співробітник Національної школи суддів, головний редактор журналу «Судовий вісник»;
  • Костишина Ольга Миколаївна – директор Департаменту представництва інтересів держави в міжнародних та іноземних судах Міністерства юстиції України;
  • Ніколаєва Ольга – радник з правових питань Проекту USAID «Справедливе правосуддя;
  • Агаян Ашот – радник з юридичних питань та громадянського суспільства Проекту USAID «Справедливе правосуддя»;
  • Гупало Єкатерина – адвокат, радник, очолює практики спорів з податковими та митними органами, а також захисту в кримінальних справах за злочинами у сфері підприємництва та службової діяльності, компанія ARZINGER;
  • Овчаров Денис – адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО “Юскутум”.

Під час заходу провідними суддями-практиками різних ланок судочинства та фахівцями у галузі права проводились майстер-класи, розмови у форматі «запитання-відповідь» та обговорювались актуальні питання юриспруденції.
     У процесі розмови  між доповідачами та студентами, аспірантами та  присутніми велися дискусії з приводу вдосконалення, реформування судової системи та  шляхів її розвитку.  Участь студентів  Київського університету права НАН України в  роботі ІX  Всеукраїнської  школи судочинства залишила гарні враження. Учасники дізналися   багато  цікавого про шляхи  відновлення довіри до  судової влади, перспективу розвитку професії судді, а також взяли участь в обговоренні  Закону України  «Про  забезпечення  права  на справедливий суд», який   набрав чинність  28 березня  2015 року.

Бондар Віталій,
студент  IV курсу