Представники КУП НАНУ взяли участь у фестивалі «Вищі навчальні заклади Київщини» у м. Бориспіль

21 Квітня, 2012

19 квітня 2012 року Київський університет права НАН України взяв участь у фестивалі «Вищі навчальні заклади Київщини» у м. Бориспіль. Основна мета виставки-презентації – інформувати учнів загальноосвітніх шкіл міста, шляхом прямого контакту, про спеціалізації, умови вступу, терміни навчання до університету.
     Під час проведення виставки випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста мали нагоду ознайомитися із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформацію про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей.
     У приміщенні Бориспільської міської ради були присутні навчальні заклади різних рівнів акредитації і форм власності Київщини.
     Участь нашого університету у даному заході надало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури. Представники КУП НАНУ мали змогу детально ознайомити випускників 11 класів ЗНЗ м.Бориспіль із Правилами прийому до КУП НАНУ у 2012 році. Для учнів 10 класів ЗНЗ м. Бориспіль була цікавою  інформація про підготовчі курси КУП НАНУ.
     Також, представники КУП НАНУ провели цікаву презентаційну програму, в якій детально розповіли про свій навчальний заклад, його успіхи та запросили усіх охочих отримати юридичну освіту в Київському університеті права НАН України.
     Приємно відзначити, що нашим університетот неабияк зацікавилися представники місцевої влади. Зокрема, заступник голови Бориспільської міської Ради Пасенко Людмила Василівна висловила свої слова вдячності за участь КУП НАНУ у фестивалі та запросила до співпраці в майбутному.