Представники КУП НАНУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції в м. Нижній Новгород (Російська Федерація)

1 Червня, 2011

19-20 травня в місті Нижній Новгород (Російська Федерація) відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Злочини проти інтелектуальної власності». Організатором конференції виступили Нижньоновгородський філіал Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» та Нижньоновгородський  науково-прикладний центр «Юридична техніка».
     В конференції взяли участь дослідники з ряду наукових центрів Росії і України –  Москви, Нижнього Новгороду, Воронежа, Саратова, Хабаровська, Києва, Харкова та Одеси. Ними було представлено доповіді, що охоплювали кримінально-правові, кримінологічні, кримінально-процесуальні та оперативно-розшукові аспекти протидії злочинам проти інтелектуальної власності.
     Київський університет права НАН України на даній конференції представляли кандидат юридичних наук Нерсесян Армен Сабірович та студент 4 курсу Станович Юрій Мар’янович (заочна участь).
     Доповідь Нерсесяна А.С. на тему: «Правові питання впровадження кримінальної відповідальності юридичних осіб за злочини проти інтелектуальної власності в Україні» викликала жвавий інтерес учасників конференції і викликала дискусію, що згодом була продовжена на круглому столі.
     Для учасників конференції була організована цікава екскурсія Нижньоновгородським Кремлем та історичною частиною міста.