Представники КУП НАНУ взяли участь у науково-практичній конференції «Правоосвітницька діяльність юридичних клінік на базі вищих навчальних закладів»

21 Травня, 2013

17 травня 2013 року у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара відбулась ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Правоосвітницька діяльність юридичних клінік на базі вищих навчальних закладів».

У роботі конференції взяли участь викладачі та студенти провідних юридичних навчальних закладів України, зокрема, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Національної академії внутрішніх справ, Національної академії податкової служби України та ін.

Юридична клініка «Фенікс» КУП НАН України була репрезентована її завідувачем Ольгою Бринзанською та студентами Анною Жук, Максимом Михальовим та Олегом Піменовим. Учасниками конференції було обговорено численні питання практичної фахової підготовки студентів – правників, у здійсненні якої важливу роль відіграють юридичні клініки, створені у вищих навчальних закладів. Рекомендації конференції направлено до Міністерства юстиції України, Міністерства освіти та науки України для відповідного реагування та використання у роботі.