Представники КУП НАНУ взяли участь у роботі правового форуму «Правники – суспільству».

22 Грудня, 2015

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права 7-12 грудня 2015 року, студенти-консультанти юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України, взяли участь у роботі правового форуму «Правники – суспільству».
     Це один з наймасовіших заходів Всеукраїнського тижня права, що покликаний слугувати суспільству, сприяти формуванню авторитету і довіри до юридичної професії, зміцнювати повагу до права.
     Цьогорічний форум відбувся завдяки потужній підтримці Координатору проектів ОБСЄ в Україні, Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя», Академії Адвокатури України та Європейському університету. Сотні громадян змогли отримати правову консультацію завдяки активній позиції низки адвокатських компаній, державних органів та юридичних клінік. В роботі форуму цього року взяли участь : Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Головне територіальне управління юстиції у Київській області, Державне підприємство «Українська правова інформація», Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство соціальної політики України, Міністерство освіти і науки України, Державна фіскальна служба України, Державна міграційна служба України, Пенсійний фонд України.
     Відвідувачі форуму переважно цікавилися питаннями реєстрації прав на нерухоме майно, приватизації земельних ділянок, поділу спільного майна подружжя, порядку спадкування майна, оформлення права власності, призначення, виплати і перерахунку пенсій, захисту прав споживачів тощо.
     На виставці також були представлені різні адвокатські об’єднання, юридичні компанії та юридичні клініки провідних вищів м. Києва.

Разом з тим, в рамках проведення  правового форуму, студенти-консультанти юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України мали можливість відвідати майстер-класи відомих адвокатів практиків. Перед майбутніми колегами виступили: Олександр Алексєєв – провідний науковий співробітник Київського науково дослідного інституту судових експертиз; Ілона Колотілова адвокат, член Всеукраїнської координаційної ради молодих юристів України; Денис Овчаров – адвокат, партнер практики правової безпеки бізнесу АО «Юскутум»; Андрій Слащук – старший партнер Компанія «ЕКСПЕРТСЕРВІС УКРАЇН»; Олексій Кравченко – управляючий партнер Юридичної фірми “Профіт-Консул”; Станіслав Батрін – керівник проекту «Відкритий суд»; Микола Очкольда – Керуючий партнер адвокатської компанії «Легітимус».
     На завершення студенти-консультанти юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України висловили слова подяки організаторам та учасникам за надану можливість долучитися до роботи правового форуму в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 2015 року.

КУП НАНУ