Представники КУП НАНУ взяли участь у студентській конференції, яка проходила у Київській духовній академії та семінарії

15 Березня, 2018
    13 березня 2018 року студенти та викладачі КУП НАН України взяли участь у ІХ щорічній студентській конференції «Студентська наука в духовній школі», яка проходила в Київській духовній академії і семінарії. Конференція була присвячена 100-річчю з дня смерті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита  Київського і Галицького.
    У рамках конференції працювали чотири секції за різними напрямками, зокрема біблійна, богословська, церковно-практична та історична. Залучення студентів Київського університету права НАН України до роботи в конференції такого рівня сприяло підвищенню їхньої обізнаності у питаннях канонічного права та актуальних проблем церковного законодавства, а також поглибленню знань у сфері християнської моралі та етики. Значна частина доповідей, які були презентовані на конференції, були присвячені основам християнської педагогіки та історії духовних шкіл, що розширило світогляд майбутніх правників.

sem1.jpg

sem2.jpg
sem3.jpg

З нагоди конференції було оголошено вітальне слово від ректора КУП НАН України, професора Ю.Л. Бошицького на адресу ректора Київської духовної академії і семінарії Владики Сильвестра та семінаристам. Викладачі КУП НАНУ мали честь презентувати книги, видані у Київському університеті права НАН України, для бібліотеки академії. До речі, обмін виданнями двох навчальних закладів вже давно є доброю традицією.
По завершенню конференції для делегації КУП НАН України було проведено дуже цікаву екскурсію територією Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.