Представники КУП НАНУ взяли участь у відкритті Всеукраїнського тижня права

8 Грудня, 2015

Делегація від Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Юрієм Бошицьким взяли участь у відкритті Всеукраїнського тижня права, що відбулося в Інституті держави і права ім. В. М. Корецького.

Захід відкрив академік Юрій Шемшученко, директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького. З вітальними словами до учасників заходу звернулися: Юрій Баулін, голова Конституційного суду України;  Гецадзе Гія Гізойович, заступник Міністра юстиції; Копиленко Олександр, директор Інституту законодавства Верховної Ради України; Девід Вон, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя»; Наталія Беца, представник ОБСЄ в Україні;  Оніщенко Наталія, академік Національної академії правових наук України та інші провідні фахівці у галузі права.

Юрій Бошицький акцентував увагу на вихованні молодого суспільства, наголосивши на важливості «Трьох П»: порядність, принциповість, патріотичність. Якщо молодь буде жити саме за такими принципами, то виросте достойне покоління, яке візьме відповідальність не тільки за себе, а й за майбутнє країни.
     На даному заході студенти мали можливість  поспілкуватися з провідними фахівцями у галузі права.