Представники КУП НАНУ взяли участь у Всеукраїнських раундах (2016 Ukraine Preliminary Rounds) конкурсу ім. Філіпа Джесопа (2016 Ph. C. Jessup International Law Moot Court Competition)

1 Березня, 2016

26-28 лютого 2016 року команда Київського університету права Національної академії наук України взяла участь у Всеукраїнських раундах (2016 Ukraine Preliminary Rounds) наймасштабнішого і відомого у всьому світі студентського судового конкурсу з міжнародного права – конкурсу ім. Філіпа Джесопа (2016 Ph. C. Jessup International Law Moot Court Competition). Традиційно конкурс, який являє собою імітацію розгляду справи між державами у Міжнародному суді ООН, проводився на базі Вищого господарського суду України за підтримки юридичної фірми Марченко Даневич. Обов’язковими умовами участі команди у конкурсі є подання письмових позицій позивача (Memorial for the Applicant) і відповідача (Memorial for the Respondent) у обсязі і оформленні, встановленими правилами заходу.

У складі команди КУП НАНУ у цьому році виступали Чайковська Тетяна, Якубенко Олексій, Маліновська Маргарита, Ярцева Дарья (студенти третього курсу, спеціальність «Міжнародне право») і Дьоміна Вероніка (студентка першого курсу, спеціальність «Міжнародне право»). З чотирьох запланованих організаторами усних раундів змагання команда КУП НАНУ здобула перемогу у трьох, залишивши позаду Львівський національний університет ім. Івана Франка (Львів), Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Київ) і Національний авіаційний університет (Київ). Успішний виступ в раунді з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» закріпив за командою КУП НАНУ прізвисько «robot team which knows all the law» («команда-робот, яка знає все право»). За результатами загального оцінювання перше місце відвоювала команда Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Кафедра міжнародого права та порівняльного правознавства КУП НАН України висловлює подяку Чайковській Тетяні, Якубенко Олексію, Маліновській Маргариті, Ярцевій Дарьї (студенти третього курсу, спеціальність «Міжнародне право») і Дьоміній Вероніці (студентка першого курсу, спеціальність «Міжнародне право») за наполегливу підготовку, відданість спільній справі і гідний захист честі університету на конкурсі! Ми раді, що майбутнє нашої держави в руках такої талановитої, впевненої у собі, рішучої і розумної молоді!

О.М. Поліванова, к.ю.н.
доцент кафедри міжнародного права та
порівняльного правознавства КУП НАНУ