Представники КУП НАНУ взяли участь у Ярмарку професій-2012 у м. Фастів Київської області

29 Лютого, 2012

29 лютого 2012 року Київський університет права НАН України взяв участь у Ярмарку професій м. Фастова. Основна мета виставки-презентації – інформувати учнів загальноосвітніх шкіл міста та району, шляхом прямого контакту, про спеціалізації, умови вступу, терміни навчання до університету.
   Під час проведення виставки випускники загальноосвітніх навчальних закладів міста мали нагоду ознайомитися із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформацію про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей.

У приміщенні Фастівського міського палацу культури були присутні навчальні заклади різних рівнів акредитації і форм власності Києва та Київської області.

Участь нашого університету у даному заході надало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомити відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.
  Приємно відзначити, що цьогорічні майбутні абітурієнти мали нагоду спілкування зі студентами Київського університету права НАН України.
  Представники КУП НАНУ провели цікаву презентаційну програму, в якій детально розповіли про свій навчальний заклад, його успіхи та запросили усіх охочих отримати юридичну освіту в Київському університеті права НАН України.