Представники КУП НАНУ взяли участь у заході – презентації книги доктора права Кембриджського університету, Томаса Гранта

2 Червня, 2015

29 травня студенти КУП НАНУ взяли участь у заході – презентації книги доктора права Кембриджського університету, Томаса Гранта, «Agression against Ukraine. Territory, Responsibility and International Law», яка відбулась за підтримкою Наукового центру «Кримські Студії» ім. Ісмаїла Гаспринського та студентської організації Kyiv-Mohyla Moot Court Society.

Ініціатором відвідування презентації стала кафедра іноземних мов КУП НАНУ, а саме – Ожоган А. В., кандидат філологічних наук, завідувач кафедри іноземних мов КУП НАН України та Гетман В.І., старший викладач кафедри іноземних мов КУП НАНУ. Сама презентація проводилась у формі прес-конференції. У першій її частині доктор права Томас Д. Грант ознайомив слухачів із змістом книги (три частини: 1. Aggression against Ukraine, 2. The territorial settlement and international law, 3. Domestic order, international order and mechanisms for chance), міжнародно-правовими аспектами конфлікту та агресії проти України, питаннями територіальної цілісності, захисту прав людини, висловив особистий погляд на ситуацію, котра склалася, опираючись на основні засади і принципи міжнародного права. У другій частині презентації гостям була надана можливість винесення питань до спільного з автором обговорення,  до чого наші студенти поставились відповідально та активно долучились, адже рівень знань англійської мови, яку студенти вивчають як першу іноземну, дозволяє вільно розуміти носіїв мови та висловлювати свої думки.

Студенти висловлюють вдячність кафедрі іноземних мов КУП НАНУ за надану можливість вільного спілкування англійською мовою з видатним діячем сфери міжнародних відносин.