Представники КУП НАНУ взяли участь в урочистому закритті підсумкової науково-практичної конференції ІІ етапу 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

23 Березня, 2015

19 березня у конференц-залі Національного університету державної податкової служби України відбулося урочисте закриття підсумкової науково-практичної конференції ІІ етапу 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», згідно з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014 – 2015 році (наказ Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 року № 1193).
     На конференцію було запрошено 41 студент, що є авторами 36 наукових робіт, із 28 вищих навчальних закладів України, зокрема: Запорізького національного університету, Херсонського державного університету, Національного університету «Острозька академія», Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету ім. Івана Франка, Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії Служби безпеки України (м. Київ), Київського університету права НАН України та ін.

Безпосередню участь у підсумковій конференції згідно з реєстрацією взяло: 39 студентів з 26 вишів України, які є авторами 33 наукових робіт.
     На підсумкової науково-практичної конференції ІІ етапу 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Київський університет права НАН України представляв Клименко Ігор з роботою «Правове регулювання надання адміністративних послуг в Україні» – студент 2 курсу юридичного факультету, науковим керівником якого була к.ю.н.  доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права і процесу Кисіль Л.Є.. За результатом конкурсу наш студент став фіналістом й був нагороджений дипломом.