Представники Київської спеціалізованої школи № 47 відвідали КУП НАН України

16 Березня, 2018
     16 березня 2018 року представники спеціалізованої школи № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. А.С. Макаренка Печерського району відвідали  Київський університет права НАН України з метою ознайомлення зі структурою та діяльністю університету.
     Школярі прослухали історію створення університету, відвідали музеї Київського університету права та зайшли до бібліотеки. Екскурсія сприяла ознайомленню учнівської молоді зі специфікою навчального, наукового та студентського життя університету, яке відповідає міжнародним та національним стандартам надання вищої юридичної освіти.

47skola3.jpg

47skola1.jpg

47skola2.jpg

Співробітництво між навчальними закладами відбувається у рамках реалізації угоди про співпрацю. Необхідно зазначити, що директор пані Нетецька С.М.  та викладачі школи вже вітали делегацію КУП НАНУ у стінах свого навчального закладу. Крім того, викладачі КУП НАНУ у межах угоди про співпрацю проводили лекцію-бесіду на актуальні питання національного та міжнародного права.
     Сподіваємось, що співпраця Київського університету права НАНУ  та спеціалізованої школи № 47 з поглибленим вивченням іноземних мов ім. А.С. Макаренка буде і надалі динамічно розвиватись і сприяти вихованню професійно орієнтованих молодих людей.

47skola6.jpg47skola4.jpg

47skola5.jpg