Представники Ради молодих вчених КУП НАНУ долучились до святкування Міжнародного дня прав людини

11 Грудня, 2018
     Представники Ради молодих вчених Київського університету права НАН України долучились до святкування Міжнародного дня прав людини. який знаменує 70-ту річницю з дня прийняття Загальної декларації прав людини.

mdpl1.jpg

mdpl2.jpg

mdpl3.jpg

На заході були присутні Координатор системи ООН в Україні Оснат Лубрані, заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини Фіона Фрейзер, керівник Агенства ООН у справах біженців Пабло Матео, співзасновниця Українського інституту з прав людини Валерія Лутківська, а також Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, Посол Швеції в Україні пан Мартін Хагстрьом та Послол Німеччини в Україні пан Ернст Райхель.

mdpl4.jpg

mdpl5.jpg

mdpl6.jpg

Зокрема, представники Ради молодих вчених поспілкувались із співробітниками ООН в Україні, дізнались про діяльність Організації з перших вуст, взяли участь у вікторині та виграли призи від ООН, а також на власні очі побачили броньовані машини місії ООН в Україні, які приїхали зі Сходу, і від імені Університету разом із Оснат Лубрані та Сергієм Кислицею підписали клятву щодо дотримання прав людини.

mdpl7.jpg

mdpl8.jpg