Представники Рівненського інституту КУП НАНУ завітали з подарунками до Рівненського будинку дитини

8 Січня, 2013

«Зробив добру справу – прожив день недарма». Саме під таким девізом у стінах Рівненського інституту КУП НАНУ проходила благодійна акція до дня Святого Миколая. Участь в акціївзяли студенти, викладачі та співробітники вишу. Хтось допоміг коштами, хтось – дитячими речами. На прохання головного лікаря Рівненського будинку дитини організатори акції придбали іграшки, що сприяють розвитку дітей, а також фрукти, які зміцнюють імунітет.

Саме тому напередодні Нового року активісти відвідали з подарунками дитячий будинок, де виховують дітей  від народження до шести років.Дітей втішили не так подарунки, як увага та турбота дорослих. У цей день було багато радості, сміху та гарного спілкування.

Керівництво Будинку дитини висловило подяку кожному, хто долучився до доброї справи. Вже за кілька днів після візиту представників інституту на ім’я ректора Київського університету права НАНУ Юрія Ладиславовича Бошицького надійшов лист-подяка від головного лікаря за доброту сердець та підтримку незахищених дітей.

Радник ректора
Віта Грицюк