Представники студентського активу КУП НАНУ відвідали громадсько-мистецьку акцію «РОЗГІН ДО ВОЛІ – ПОСЛАННЯ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ В СЬОГОДЕННЯ»

18 Грудня, 2009

18 грудня 2009 р. на запрошення Народної артистки України Раїси Яблонської представники студентського активу КУП НАН України відвідали громадсько-мистецьку акцію «РОЗГІН ДО ВОЛІ – ПОСЛАННЯ КАРПАТСЬКОЇ УКРАЇНИ В СЬОГОДЕННЯ», яка була організована Українським інститутом Національної пам’яті, Міжнародною Лігою «Матері і сестри молоді України», Героїчним театром «Пам’ять», Державною агенцією промоції культури України, Національною спілкою архітекторів України, до 70-річчя проголошення Карпатської України (15 березня 1939 року Карпатська Україна проголосила державну незалежність)

На цій акції були присунті: Олександр Аржавітєль, який очолює карпатське землятство; Наталья Осмак, донька Кирила Осмака, який був головою Визвольної Ради.Театр «Пам’ять » і його актори, такі наприклад, як Ялина Чайка, Тамара Ісаєва, Ганна Тимочко, Наталя Дзюбенко, та інші, проілюстрували нам події тих часів, як Карпатська Україна пройшла важкий шлях до незалежності.

70 років тому постала держава Карпатська Україна. 70 років тому на полі битви тисячі молодих українців віддали свої життя, аби їх Вітчизна жила вічно.

Ольга Балог, студентка 2 курсу.