Представники студентського самоврядування КУП НАН України привітали академіка Бориса Патона з Днем захисника Вітчизни

25 Лютого, 2011

23 лютого 2011 року представники студентського самоврядування КУП НАН України: Осядла Марія, президент студентського самоврядування, Навроцький Дмитро, секретар, Плавинська Марта, голова комітету інформації, за підтримки ректора, професора Юрія Бошицького мали змогу побувати у Президії Академії наук України та привітати з Днем захисника Вітчизни Президента НАН України, Героя України, академіка Бориса Патона.

Президент студентського парламенту Марія Осядла від імені ректора КУП НАН України, професора Юрія Ладиславовича Бошицького та всіх студентів побажала Борису Євгеновичу міцного здоров’я, наснаги, плідної праці. А також наголосила на тому, що університет відчуває значну підтримку з боку Бориса Патона та Національної академії наук України. Від 3-тисячного колективу студентства представники студентського парламенту запросили академіка до університету з метою відвідати нові аудиторії, зокрема атріуми, а також задля інформування про діяльність та високий рівень розвитку КУП НАН України.

Борис Євгенович Патон є прикладом наслідування для багатьох студентів, адже у свої 92 роки академік вражає не лише життєвою мудрістю і працездатністю, а й оптимістичними настроями, чудовим почуттям гумору.
     В свою чергу Борис Євгенович побажав майбутньому поколінню правників успіху у навчанні і подальшій кар’єрі юриста.