Представники студентського самоврядування взяли участь в соціальному ток-шоу “Знайдемо Вихід” на Першому Національному каналі

29 Жовтня, 2009

29 жовтня 2009 року представники студентського самоврядування взяли участь в соціальному ток-шоу “Знайдемо Вихід“ на Першому Національному каналі. Ідеологія програми – сформувати алгоритм виходу людини зі скрутної ситуації. Значну увагу програма приділила проблемі соціального захисту. Цього разу в студії жваво обговорювалось питання програми “Люди на продаж: скільки коштує українець?“ Проблеми торгівлі людьми як за межами України, так і на внутрішніх ринках. У обговоренні даних питань брали участь Міністр студентських пропозицій Олександр Малюк, Міністр наукових зв’язків Марія Прівальцева, Міністр культури і дозвілля Тетяна Борисюк, староста ІІ курсу Балога Ольга.

Борисюк Тетяна відділення МП