Представники студетського парламенту взяли участь у Національній всеукраїнській виставці “Освіта.Робота.Підприємництво”

9 Грудня, 2011

На доручення ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького представники студентського парламенту Київського університету права Національної академії наук України взяли участь у Національній всеукраїнській виставці «Освіта. Робота. Підприємництво», яку проводив Київський молодіжний центр праці за сприянням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, ВМГО «Української спілки молодих депутатів».

Цільовою аудиторією заходу були власники бізнесу, підприємці, досвідчений персонал з усіх сфер ринку праці, професіонали своєї справи, випускники кращих вишів України, студенти навчальних закладів усіх рівнів акредитації, учні ЗОШ, гімназій, ліцеїв. Серед вишів міста право брати участь у виставці здобули ті, хто сприяють вирішенню проблемі працевлаштування своїх випускників.
  Студенти-консультанти, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи, помічники проректора, завідувач відділення довузівської підготовки та працевлаштування мали змогу донести до відвідувачів інформацію про КУП НАН України, дні відкритих дверей, інформацію для майбутніх абітурієнтів про  умови вступу до вишу в 2011-2012 навчальному році. Особливою зацікавленістю у керівників навчальних закладів міста викликала інформація про діючі соціальні та духовні програми вузу.

Почесним гостем виставки була Горюнова Віра Зіновіївна – начальник Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, яка ознайомилася із виставковим стендом КУП НАНУ.
    Виставку відвідали понад 810 школярів міста, учителі, випускники ліцеїв.