Презентація Антиплагіатної Інтернет-системи компанії “Плагіат”

19 Вересня, 2017
     lgpl.png19 вересня 2017 року в приміщенні Київського університету права НАН України за сприянням професора, заслуженого юриста України Ю.Бошицького відбулася презентація Антиплагіатної Інтернет-системи Plagiat.pl.

Директор офіційного представництва компанії Plagiat.pl в Україні, к.т.н. Олександр Стрямець поінформував присутніх на заході, що представлена ним Інтернет-система, перш за все, призначена для перевірки оригінальності текстів, які представляють аспіранти та студенти перед захистом своїх бакалаврських та магістерських дипломних робіт. Крім того, програмний продукт використовується іншими державними і приватними установами, які прагнуть захищати власні авторські права.

О.Стрямець відмітив, що даний програмний комплекс автоматично перевіряє автентичність тексту та має простий і зручний для користування інтерфейс.

Компанія Plagiat.pl, міжнародним брендом якої є StrikePlagiarism.com, була заснована у червні 2002 р. з метою надання допомоги викладачам, які боролися з «чумою» плагіату у вишах. Як результат, виникла  Антиплагіатна Інтернет-система Plagiat.pl, яка стала потужною відповіддю поширеній проблемі використання студентами методу «copy/paste» у своїх дипломних роботах і дисертаціях.

На сьогодні компанія є лідером у своєму сегменті на ринках Польщі та Румунії, активно працює в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Німеччині та Колумбії під брендом StrikePlagiarism.com.

В ході зустрічі представники компанії мали нагоду обговорити з професорсько-викладацьким складом Університету сучасні вимоги, які висуваються перед вищими навчальними закладами України та світу, а також роль і місце процесу виявлення та запобігання поширення плагіату в рамках захисту та підвищення якості освіти.
    Зустріч з керівництвом компанії Plagiat.pl та її змістовне наповнення викликала зацікавленість представників педагогічного складу, студентів старших курсів та майбутніх магістрів нашого Університету.

pl3s.jpg

pl1s.jpg