Презентація монографії «Transformation of Law Systems in Central, Eastern and Southeastern Europe in 1989-2015» у м. Регенсбурзі

29 Жовтня, 2016

14-15 жовтня 2016 р. у м. Регенсбурзі (Німеччина) під час проведення XVIII Міжнародного конгресу з європейського та порівняльного конституційного права відбулася презентація монографії «Transformation of Law Systems in Central, Eastern and Southeastern Europe in 1989-2015». Монографія, видана у м. Гданську (Польща), присвячена одному із провідних європейських спеціалістів у галузі конституційного права, завідувачу кафедри конституційного права освітньої програми ім. Жана Моне, професору Регенсбурзького університету Райнеру Арнольду.
     Під час презентації наукової праці подяка була висловлена ректору Київського університету права НАНУ, професору Бошицькому Юрію Ладиславовичу у присвоєнні  звання “Doctor Honoris Causa” професору Р. Арнольду. У свою чергу, проф. Р. Арнольд також висловив слова подяки ректору КУП НАНУ за організацію проведених майстер-класів у рамках розвитку міжнародних зв’язків між КУП НАНУ та Регенсбурзьким університетом.

Вагомий науковий внесок у монографії було відзначено також працями, підготовлених ректором Київського університету права НАНУ, професором Бошицьким Юрієм Ладиславовичем “Interrelationships in the creation, protection and defense of intellectual property within the context of the sustainable development of Ukraine” та к.ю.н., доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Мушак Наталією Богданівною “The interaction of Shengen law with the national law of EU Member States”.

Презентацію монографії «Transformation of Law Systems in Central, Eastern and Southeastern Europe in 1989-2015» такого високого рівня слід віднести до значущих подій у сфері конституційного та європейського права Київського університету права НАНУ.

Прес-служба КУП НАНУ