Презентація робіт студентів КУП НАНУ в офісі Президента Національного комітету Угорщини з питань захисту персональних даних Аттіли Петерфалві

15 Вересня, 2017
    13 вересня 2017 року студенти Київського університету права НАН України в рамках візиту до Угорщини представили свої дослідження та графічні презентації на тему окремих аспектів законодавства у сфері захисту персональних даних.

У ході конференції студенти широко розкрили питання захисту персональних даних як в Україні, так і в окремих країнах Європейського союзу, а також відповіли на всі задані запитання, які цікавили запрошених гостей, гідно представивши свій Університет. Після закінчення офіційної частини делегація Київського університету права Національної академії наук України на чолі з ректором Ю. Бошицьким була запрошена на зустріч з угорським омбудсменом Аттілой Петерфалві, під час якої в неформальній бесіді на обговорення були винесені питання щодо сучасних аспектів діяльності захисту персональних даних, а саме дослідження питань у сфері захисту персональних даних на місцевому та регіональному рівнях, відповідної стратегії та можливих перспектив її розвитку. Також обговорювалися питання особливостей національно-правового підґрунтя функціонування інституту омбудсмена в Угорщині, його структура та вектори міжнародного співробітництва.

Результати цієї надзвичайно плідної зустрічі стали корисними не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в політичній, правовій та освітній сферах.

aprez1s.jpg

aprez2s.jpg