Презентація робіт студентів КУП НАНУ в Офісі Уповноваженого із захисту персональних даних Угорщини Аттіли Петерфалві

21 Вересня, 2018
      18 вересня 2018 року в Офісі Уповноваженого із захисту персональних даних Угорщини (м.Будапешт) Аттіли Петерфалві було проведено другий тур захисту наукових робіт на Міжнародний конкурс з питань захисту персональних даних, для участі у якому було відібрано кращі студентські дослідження.

Зокрема, були представлені наукові роботи, темами яких були: «Правове регулювання захисту біометричних даних в Європейському Союзі» (Кортукова Т.); «Новітні тенденції у сфері захисту персональних даних в Європейському Союзі та їх вплив на треті країни» (Боброва Т.); «Захист персональних даних ЄС: формування нормативно-правової бази» (Венцель В.); «Реформа захисту персональних даних у рамках нового Регламенту ЄС №2016/679» (Воєводін О.); та «Впровадження Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів в національне законодавство України» (Линнік А.).

ugor1.jpg

ugor2.jpg

ugor3.jpg

ugor4.jpg

Необхідно відмітити, що талановита молодь КУП НАНУ поза межами своєї держави, на міжнародному рівні показала високий рівень володіння знань у сфері своїх досліджень, які були представлені англійською мовою.

Результатами Міжнародного конкурсу з питань захисту персональних даних, який відбувся у місті Будапешті, є не тільки покращення теоретично-практичних навичок студентів КУП НАНУ, але також і підтримання освітньо-культурного співробітництва між Україною та Угорщиною, що сприяє добросусідським відносинам між даними країнами.
     Приємно, що Київський університет права НАН України, на чолі з ректором Юрієм Бошицьким, який піклується про розширення світогляду студентів та високий рівень професійної обізнаності майбутніх юристів та юристів-міжнародників, завдяки, зокрема, активній підтримці культурної дипломатії,  має авторитет на міжнародному рівні.

Матеріал підготувала:
Делегація студентів КУП НАНУ  в Будапешті, 2018 р.