Національна академія наук України Київський університет права

Презентація спільної магістерської програми з Варненським вільним університетом ім.Черноризця Храбра (Україна-Болгарія)

13 Вересня, 2011

     В рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України  9 вересня 2011 року відбулась презентація спільної магістерської програми Київського університету права НАН України з Варненським вільним університетом ім.Черноризця Храбра  (Varna Free University, Болгарія), як результат підписаного між двома Вузами Меморандуму про співробітництво.
    Згідно з Меморандумом передбачається реалізацію спільних магістерських програм з жовтня 2011р. Студенти КУП НАНУ спеціальностей “Міжнародне право” та “Правознавство” мають унікальну можливість взяти участь у цій програмі.  Тривалість навчання – один рік. Отриманий досвід навчання за кордоном надасть можливість студентам застосовувати навички та знання в подальшому навчанні в КУП НАНУ та отримати два дипломи.


     Керівником програми від КУП НАНУ є ректор, професор, Заслужений юрист України Ю.Л.Бошицький.

Університет Varna Free University – приватний університет, створений 1991 році, диплом цього університету є добре відомим та визнаним у ЄС. Varna Free University єдиний болгарський університет, що має спеціальний знак якості та визнання в галузі освіту на території Європейського Союзу – ECTS Label и DS Label.
    Під час презентації спільної магістерської  програми Київського університету права та Варненського вільного університету ім.Черноризця Храбра (Болгарія), студенти мали змогу ознайомитися із можливостями навчання за програмою «Міжнародне право» та «Право Європейського Союзу».  


     Участь у магістерській програмі надасть студентам безліч можливостей, а саме:
     –    отримання двох дипломів:
1.    КУП НАНУ за напрямом 0302 «Міжнародні відносини», спеціальності 8.03020201 «Міжнародне право» (Україна), кваліфікація – «Юрист-міжнародник», «Перекладач»;
2.    Диплом Магістра права Varna Free University (Болгарія).
    –    Отримання двох Дипломів дає змогу працевлаштуватися в Україні, Болгарії, ЄС та більшості країнах світу.
    –    Покращити рівень знань іноземної мови.
   –    Брати участь у проектах за програмами: TEMPUS, PHARE, LLP /ERASMUS, GRUNDTVIG, LEONARDO DA VINCI, JEAN MONNET/, INTERREG, FP6, FP7 та інші.


    Презентація викликала велику зацікавленість серед студентів та викладачів КУП НАНУ, оскільки надається унікальна можливість отримати нові знання, які є необхідними для задоволення сучасних потреб висококваліфікованими юристами та спеціалістами в галузі Європейського права.