Про підсумки проведення в КУП НАНУ юридичної вікторини

12 Травня, 2011

11 травня 2011 року з нагоди Дня науки у Київському університеті права НАН України відбулася юридична вікторина, яку організували кафедри кримінального права та процесу і господарського права та процесу. Проводили вікторину завідувач кафедри кримінального права та процесу Тростюк З.А., завідувач кафедри господарського права та процесу Юшина С.І. та викладач кафедри кримінального права та процесу Бокоч І.М.

Вікторина проходила у два тури. У першому – змагалися команди третього, четвертого та п’ятого курсів. Кожна з них давала відповідь на 5 питань. Правильна відповідь оцінювалася по одному балу. У випадку правильної відповіді на питання противника команда отримувала два бали.

У першому турі перемогли команди третього та п’ятого курсів. У другому – кожна з команд відповіла на 5 питань, які ставилися ведучим. Першою відповідала та команда, капітан якої швидше підняв руку.

Оскільки рахунок вікторини був рівним, було задане одне додаткове питання, яке і визначило переможця – команду п’ятого курсу у складі Мосієвської Мирослави, Саградової Мирослави, Ларікової Ксенії, Лазаренко Дарини та Одухи Михайла.

Щиро вітаємо команду п’ятого курсу з перемогою в юридичній вікторині!!!