Продовжується реєстрація кандидатів на програму «Київський волонтер» до Євро-2012

16 Травня, 2011

Фінальний етап 14-го чемпіонату Європи УЕФА з футболу проводитиметься в Україні та Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 р. Кожен чемпіонат Європи УЕФА з футболу супроводжується активною волонтерською підтримкою. В рамках проекту міста, що приймає Євро-2012, у Києві планується підготувати близько 6 тис. волонтерів, з яких близько 1 тис. будуть у резерві.
   У програму підготовки волонтерів буде включено 5 основних модулів: «Волонтерство й спорт», «Організаційно-технологічна підготовка волонтерів», «Соціально-психологічна підготовка волонтерів», «Інформаційно-комунікативна підготовка волонтерів» і «Краєзнавчо-туристична підготовка волонтерів».
    У процесі підготовки майбутні волонтери прослухають теоретичний курс про історію й цілі волонтерства, ознайомляться з міжнародним досвідом у цій сфері, пройдуть сорокагодинний мовний практикум і психологічні основи підготовки.

Основна функція волонтерів – інформування, презентація й надання комплексної допомоги іноземцям у місцях прибуття та перебування.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ВОЛОНТЕРІВ: вік кандидата станом на 8 червня 2012 року – 18 років; базове володіння однією з європейських іноземних мов; наявна позитивна мотивація; добре здоров’я.

Стимулювання, додаткові преференції та бонуси за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 у приймаючому місті Києві: сертифікат ? форма подяки волонтерові за допомогу в організації турніру УЄФА Євро-2012 та підтвердження участі особи у події як волонтера; зарахування студентам-волонтерам учбової практики (відмітка в залікову книжку); участь у святковій вечірці з нагоди закінчення проекту «Київські волонтери»; розваги волонтерського центру (настільний теніс, стрітбол тощо); подарунки від партнерів та приймаючого міста.

Зареєструватись у Київські волонтери можна на сайті Приймаючого міста. Для цього розроблена он-лайн реєстрація, де кожному бажаючому буде запропоновано заповнити 3 інформаційні блоки та обрати бажані локації для роботи, щоб потрапити до волонтерської бази. Згодом, зареєстрованих учасників буде запрошено на співбесіду для відбору та фахового розподілу для навчання роботи волонтером.

Адреса веб-сайту: www.city-kyiv.com.ua/uefaeuro2012

Дод. інф. каб. 218