Профорієнтаційна робота КУП НАНУ триває в різних форматах

4 Травня, 2023

04 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентів четвертого року навчання спеціальності 081 «Право» Київського університету права НАН України, організована їх куратором к.ю.н., доцентом кафедри кримінального права та процесу Надією Дроздович та відповідальним секретарем Приймальної комісії к.ю.н., доцентом кафедри кримінального права та процесу Іваном Канфуї.

В ході спілкування наставниця здобувачів наголосила на важливості для молодих юристів наступності в навчальному процесі та значимості здобуття освітнього ступеня магістра для майбутнього кар’єрного росту. Наведено переконливі аргументи щодо переваг навчання в магістратурі саме КУП НАНУ.

Маючи дбайливе ставлення до своїх підопічних, викладачі alma mater роз’яснювали важливі організаційні питання щодо вступної кампанії до магістратури випускникам-бакалаврам. Зокрема, пан Іван акцентував увагу майбутніх вступників – магістрів на строки та порядок подачі документів, механізм реєстрації здобувачів на відповідних платформах. Також були уточнені питання щодо способу подачі документів для вступу.

Водночас зворотній зв’язок і взаємна комунікація студентів та викладачів виявила ряд важливих питань, які становлять прогалини в регламентації процесу організації та проведення вступу, зокрема, до магістратури. Обмін думками студентів та викладачів щодо існуючої інформації сприяв упорядкуванню її змісту та формування алгоритмів поетапних кроків кожного студента в період вступної сесії. Протягом двогодинної зустрічі у студентів була можливість отримати інструктаж і щодо індивідуальної ситуації кожного з урахуванням перебування у різних регіонах України чи за кордоном.

Визначено потребу у продовженні такого формату спілкування з даних питань з огляду на оперативність та динамічність вступних процесів.

Прес-Центр КУП НАНУ