Проведено зустріч представників юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України з практикуючою адвокатесою

12 Травня, 2024

10 травня 2024 року відбулася онлайн-зустріч представників юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України з юристкою, правозахисницею, практикуючою  адвокатесою Ксенією Панасюк.

На дану зустріч завідувач юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України, доктор філософії Микола Малій запросив юристку, правозахисницю, практикуючу  адвокатесу Ксенію Панасюк поділитись практичним досвідом та виступити з доповіддю на тему “Актуальні питання пошуку, виявлення та фіксації доказів та доказування у цивільному процесі”.

Доповідь на основі реальних практичних кейсів в сфері адвокатської діяльності шановної гості Ксенії Панасюк викликала неабияку зацікавленість з боку представників юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права НАН України.

Також в ході зустрічі здобувачі вищої правничої освіти отримали цінні практичні поради щодо професійної діяльності та ознайомились з механізмами реалізації на практиці прав і свобод громадян України в сфері цивільного права.

Очевидно, що проведення спільних зустрічей з фахівцями в галузі юриспруденції, а саме практикуючими адвокатами, надає унікальну можливість нашим здобувачам вищої правничої освіти отримати безпосередньо з перших рук цінні знання та набути ряд практичних навиків на шляху їхнього становлення як правника-практика третього електронного тисячоліття.

Прес-Центр КУП НАНУ