Пройшло чергове засідання ректорату КУП НАН України

16 Липня, 2024

У вівторок 16 липня 2024 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України, розгляд яких належить до компетенції ректорату.

Відкрив засідання голова ректорату КУП НАН України, ректор, професор Юрій Бошицький, який привітав членів ректорату та присутніх на засіданні колег. У своєму виступі ректор поінформував членів ректорату про питання, що увійшли до порядку денного засідання.

Вчений секретар Валерій Андрусів доповів про результати роботи екзаменаційної комісії для проведення підсумкової атестації першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузь знань 08 Право за спеціальністю 081 Право, форма здобуття освіти очна (денна), заочна. Він зазначив, що відповідно до наказу ректора КУП НАН України від 2 квітня 2024 року
№ 14-од екзаменаційна комісія діяла з 10 по 27 червня 2024 року, атестувавши загалом 16 груп випускників-бакалаврів за спеціальністю 081 Право. За результатами роботи екзаменаційної комісії її члени дійшли одностайного рішення про те, що випускники-бакалаври показали достатній рівень знань для їх позитивної атестації за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти галузі знань 08 Право за спеціальністю 081 Право.

Продовжуючи засідання ректорату, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова поінформувала присутніх колег про підсумки 2023/2024 навчального року в КУП НАН України (випуск, переведення, відрахування здобувачів вищої освіти) а також про завершення проведення на базі КУП НАН України національного мультипредметного тесту (НМТ); єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту (ЄВІ) в 2024 році.

Про хід вступної кампанії 2024/2025 навчального року доповів відповідальний секретар приймальної комісії КУП НАН України Іван Канфуі.

Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв у своїй доповіді інформував ректорат про процес складання рейтингу науково-педагогічних працівників КУП НАН України та РІ КУП НАН України.

Члени ректорату також заслухали інформацію про поточну діяльність і стан справ у відокремлених структурних підрозділах університету безпосередньо від їх керівників, ‒ в.о. директора РІКУП НАН України Стефанії Українець, завідувача Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрія Ковальчука та завідувача Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України (м. Ужгород) Івана Ващинця.

Ректорат не оминув своєю увагою і поточні питання господарської діяльності КУП НАН України, про які доповіла проректорка з питань забезпечення і перспективного розвитку Алла Вільчинська.

Наприкінці засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, наголосивши на важливості взаємопорозуміння та об’єднання зусиль всіх працівників та структурних підрозділів КУП НАН України над плідним проведенням вступної кампанії 2024/2025 навчального року, побажавши присутнім наполегливості в їх професійному самовдосконаленні та реалізації намічених планів роботи, наголосивши на тому, що лише спільна активна участь всіх співробітників КУП НАН України в житті навчального закладу гарантуватиме не тільки подальше його існування, але й подальший розвиток.

Прес-Центр КУП НАНУ