Пройшло планове засідання Вченої ради КУП НАН України

31 Жовтня, 2023

У вівторок 31 жовтня 2023 року відбулося планове засідання Вченої ради Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України, розгляд яких належить до компетенції Вченої ради.

Відкрив засідання голова Вченої ради КУП НАН України, ректор, професор Юрій Бошицький, який привітав членів Вченої ради та присутніх на засіданні колег. У своєму виступі ректор висвітлив найбільш значущі події та заходи, які були проведені в університеті, з моменту останнього засідання Вченої ради.

За пропозицією ученого секретаря Валерія Андрусіва на голосування було винесене питання щодо включення до складу Вченої ради КУП НАН України новопризначених керівників структурних підрозділів університету (ex officio): д.політ.н., проректора з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Костянтина Захаренка, радника ректора д.ю.н. Ірини Сопілко, завідувачки відділу забезпечення якості освіти к.ю.н., доц. Олени Кузьменко, керівника юридичної клініки «Фенікс» PhD Миколи Малія, відповідні зміни у складі Вченої ради були ухвалені.

За ініціативи завідувачки аспірантурою Раїси Перелигіної Вченою радою було ухвалено низку рішень, що безпосередньо стосуються навчального процесу здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Завідувачкою кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Анастасією Антонюк було ініційоване питання про розгляд проєкту «Кодексу академічної доброчесності КУП НАН України», який було ухвалено за основу.

Також Вченою радою КУП НАН України було ухвалено рішення про присвоєння вченого звання доцента керівникові відокремленого структурного підрозділу університету ‒ Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у м. Ужгород к.ю.н. Івану Ващинцю та к.ю.н. доценту кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Руслану Панчишену.

Наприкінці засідання Вченої ради виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, привітав Івана Ващинця та Руслана Панчишена з присвоєнням їм вченого звання доцента та побажав співробітникам університету наполегливості в їх професійному самовдосконаленні та реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ